Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. maj
19:00
Holmegaard GB (1)
Sædder IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Holmegaard GB
AIK 65 Strøby Fodbold
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Holmegaard GB
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Køge BK
Rønnede IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Holmegaard GB
Herlufsholm GF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:25
Oversidder
B. 73, Slagelse
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:25
Holmegaard GB
Køge BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
Rønnede IF
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
B. 73, Slagelse
Køge BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Oversidder
Holmegaard GB
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Rønnede IF
B. 73, Slagelse
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Køge BK
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Holmegaard GB
Rønnede IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Holmegaard GB
B. 73, Slagelse
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Holmegaard GB
FC Storebælt
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Holmegaard GB
Rødby
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Holmegaard GB (3)
Køge BK (2)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Holmegaard GB (2)
FK Sydsjælland 05
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Holmegaard GB
Skælskør B&I
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Holmegaard GB
Skensved IF
Serie 4A - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:45
Holmegaard GB
B. Frem
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Holmegaard GB (1)
Dalby GI (H)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Holmegaard GB
Herlufsholm GF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Holmegaard GB
Møns FK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Holmegaard GB (3)
Næstved FC 77
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Holmegaard GB (2)
Møns FK
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Holmegaard GB
Haslev FC
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Holmegaard GB
Møns FK/Østmøn
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Holmegaard GB
Ringsted IF
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Holmegaard GB
Vordingborg IF
Serie 4A - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Holmegaard GB (3)
Holmegaard GB (1)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Holmegaard GB
Væggerløse BK
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 2
|